RR Centrum, relax - rehabilitácia

Profil

Milí návštevníci!

Vítame Vás na našej internetovej stránke, kde by sme chceli bližšie predstaviť firmu RR-CENTRUM s.r.o.
Firma RR-CENTRUM sa v septembri 2005 pustila do prestavby už nefunkčnej  kotolne na pevné palivo, ktorá v minulosti slúžila bytovým domom pri autobusovej stanici. V decembri 2006 sme privítali prvých hostí, ktorí sa  prišli zrelaxovať v našom wellness. K dispozícii mali fínsku saunu, dve infračervené sauny a parnú saunu s prímesou prírodných silíc a relaxačný vírivý bazén. Na požiadanie bol hosťom k dispozícii masér.
Romantickú atmosféru sáun a vírivky pri sviečkach vieme pre Vás pripraviť kedykoľvek.
Wellness pre uzavreté spoločnosti využívajú dnes najmä zamestnanci škôl a firiem. Ponúkame ju aj ako možnosť  príjemného a netradičného stretnutia  priateľov alebo rodiny.

Získaním licencie poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v auguste 2008 sa ťažiskom v rozvoji  firmy  stalo poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore FBLR. (fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia).
Dnes máme ako poskytovateľ zdravotnej starostlivosti nadviazané zmluvné vzťahy so všetkými zdravotnými poisťovňami.
Prvým odborným garantom sa stal MUDr. Igor Dobrík. Od roku 2012 prevzal odborné zastupovanie MUDr. Jaroslav Macek a od roku 2014 do dnes MUDr. Katarína Nečasová.

Pacientom a klientom s ochorením pohybového ústrojenstva pomáhame  elektroliečbou so širokou paletou prúdov aplikovaných cez masážne vákuové zariadenie, ultrazvukom, magnetoterapiou, biostimulačnou laserovou sprchou, vodoliečbou v celotelovom vírivom kúpeli a rehabilitačnej vani, škótskymi strekmi, individuálnym liečebným telocvikom,  teplo liečbou, rôznymi masážami, biolampou a pod.
Je pre nás veľkou cťou, že naše zariadenie navštevujú aj vynikajúci športovci, reprezentanti SR. Naše zariadenie im bude vychádzať vždy maximálne v ústrety, aby sa čím skôr mohli venovať tréningom a príprave na súťaže.

Naši odborní pracovníci sú vedení k príjemnému vystupovaniu a k empatii ku chorým.
Veríme, že predovšetkým oni, ale aj moderné prístroje a príjemné prostredie, ktoré sa snažíme pre Vás vytvoriť, priaznivo ovplyvnia liečebné výsledky, na ktorých nám veľmi záleží.
Oba programy - rehabilitačný aj relaxačný chceme aj ďalej rozvíjať, pretože sa navzájom vynikajúco dopĺňajú a prinavracajú ľuďom nielen zdravie, ale aj radosť zo života.

Záverom nám dovoľte, aby sme pozvali aj Vás načerpať u nás nových síl.

RNDr. Eva Webbinková, majiteľka

Prevádzkové hodiny
pre klientov


Prosíme klientov, aby sa vopred objednali.

Pondelok:7.00 - 16.00
Utorok:7.00 - 16.00
Streda:7.00 - 18.00
Štvrtok:7.00 - 16.00
Piatok:7.00 - 16.00
Sobota:zatvorené
Nedeľa:zatvorené
Jakub Grigar
Ján Bátik
Miroslav Urban
Kristína Zárubová
Liečebný telocvik  |  Rehabilitácia  |  Masáže  |  Oslavujete?  |  Sauny  |  Cenník  |  Profil  |  SZŠ - maséri  |  Kontakt
creativesolution.eu © 2008